Discus-Olomouc.cz

Lukáš Vlach a jeho farma pro chov terčovců ve Slatinkách u Olomouce byly mou první inspirací amístem, kde jsem propadl chovu těchto krásných majestáních ryb. Za výrazné pomoci Lukáše jsem vybudoval svoji farmu a začal s postupným se seznamováním s chovem terčovců.

www.lecivaprotercovce.cz

Aquarium Hobbyist Magazine

Jason Oneppo šéfredaktor amerického časopisu Aquarium Hobbyist Magazine mě motivoval k napsání mého prvního článku o chovu terčovců, který vyšel v tomto nádherném časopise v čísle Q3 2019. Jeho celé znění si můžete přečíst zde. Řadu dalších zajímavých článků o chovu ryb, rostlin, zakládání akvárií, osobnostech ze světa akvaristiky hledejte na níže uvedeném odkaze.

www.aquariumhobbyistmagazine.com

Aquaplenish

Výměna vody je jeden ze základních bodů péče o terčovce. Společnost Aquaplenish vyvinula unikátní elektronické zařízení pro úpravu a výměnu vody do akvárií. Díky presidentu společnosti Glenu Penrosovi jsem mohl vyzkoušet tento inovativní přístroj, který vřele doporučuji nejen všem chovatelům terčovců.

www.aquaplenish.com

OASE Living Water

Společnost OASE dlouhodobě známá především v oblasti produktů péče o zahradní jezírka, vstoupila na trh akvaristických potřeb a musím říct, že si oprávněně získala moji důvěru. Kvalitní design, dokonalé zpracování a vysokou funkčnost jistě ocení nejen chovatelé terčovců.

www.oase-livingwater.com

Máte zájem o spolupráci?

Jsem otevřený možnostem další spolupráce primárně v oblasti týkající se chovu terčovců. V případě zájmu se budu těšit na návrhy nebo otázky na info@czechdiscus.cz nebo na telefonu +420 603 583 717 (prosím při prvním kontaktu o sms zprávu).